KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12779422
nr 1277 9422
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Oljemålning, Landskap med hus. Signerad. Olja på duk, ej uppspänd, 48x52 cm
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:54:58
1.500 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr